Path of Exile
Opis gry :
Katgoria gry : Gry do pobraniaTagi : Path of Exile gra Path of Exile klasy Path of Exile opinie Path of Exile recenzje


Path of Exile jest RPG akcji osadzona w mrocznym świecie fantasy z Wraeclast. Jesteśmy małą niezależny zespół zapalonych graczy z siedzibą w Nowej Zelandii i stworzyli ścieżki uchodźstwie w grze, że chcielibyśmy grać sami. Jest zaprojektowany wokół silnej pozycji opartych barterowej Internecie gospodarki, głębokiej postaci dostosowania, konkurencyjnych PvP i ras drabiny. Gra jest całkowicie darmowa i nigdy nie będzie "zapłacić, aby wygrać". Jeśli chcesz grać, po prostu utworzyć konto .

Gracze mogą wybrać z siedmiu grywalnych klas postaci , które atrybuty każdego ostrości na jakimś połączeniu rdzenia: siła, zręczność i inteligencja.

Wszystkie Ścieżki klas postaci wygnania dzielą ich ogromne drzewo umiejętności pasywnego . Rozpoczynając w jednej z siedmiu różnych miejscach podyktowanych wybranej klasy, gracze mogą skupić się na swojej podstawowej specjalności klasy lub podróży po drzewie do budowy skomplikowanych kombinacji umiejętności z różnych dziedzin. Rozproszone drzewa są Keystone elementy pasywne, które drastycznie zmieniają sposób, w jaki znak jest odtwarzany. Zdecydowanego Technika usuwa na zdolność do uzyskania krytycznych ataków, ale również zapobiega uchylaniu ataki wrogów. Necromantic Aegis udziela właściwości tarczą do swoich sług, a nie do ciebie . Połączenie tych passives z mądrych wyborów pozycji i umiejętności szlachetnych pozwala graczom głębokich poziomów dostosowania.

Wraeclast jest ciemne, brutalne kontynent. Zranieni przez tajemniczych katastrof z przeszłości i zamieszkane przez istoty z koszmaru, bardzo wyzwań środowisku emigrantów, którzy odważą go zbadać.

Mamy dość najnowszej tendencji do jasnych, cartoony RPG. Stylu sztuki wybraliśmy na Ścieżce Exile jest ciemny, ziarnisty i realistyczne. Wraeclast jest przerażająca, a my bardzo się starał zrobić to sprawiedliwość.

W Drodze Uchodźstwie, grywalność jest kluczem. Wszystkie obszary świata , w tym te, które na zewnątrz są instanced dla Twojej strony i generowane losowo, aż do magicznych właściwości potworów , które mieszkają w nich i ich strzec skarbu.

Graj teraz w Path of Exile za DARMO

Witaj na Topliście gier online MMO!

Jest to Toplista gier online gdzie znajduje się najlepszy ranking gier przeglądarkowych, strategicznych, fantasy, strzelanek fps, mmorpg, farmy online, i innych.

Osób Online: 1 Dzisiaj było: 46 Wczoraj było: 396 Wszystkich razem było: 616020