Star Conflict
Opis gry :
Katgoria gry : Gry do pobraniaTagi : Star Conflict gra kosmos gra cyber przestrzen


Conflikt Star to dynamiczna gra akcji MMO, które stawia się u steru statku kosmicznego do walki we flocie gwiazdy ogromnych bitwach!

Galaktyka jest podzielona między bojowników imperiów gwiazd i niezależne grupy najemników. W odległym zakątku galaktyki - Sector 1337, obszar zmarłych - świat został pominięty. Tutaj, ruiny wielkiej cywilizacji cudzoziemców zostały niedawno odkryte. Najemnicy i poszukiwacze przygód z całej galaktyki uciekają do sektora bez względu na niebezpieczeństwo.


Cały świat na PVP i PVE!

    Walki PvP na przestrzeni kilkudziesięciu lokalizacjach
    Misje i zadania dla PVE lub samotnych wilków grup
    Unikalny tryb piaskownicy z rozległymi możliwościami PVP i PVE
    Walki o wpływy korporacji "
    Ponad sto statków różnych typów i celów
    9 role taktyczne, setki modułów i możliwość modyfikacji
    Produkcja modułów i statków


Kluczowe Cechy

Flota w zasięgu ręki
Przejmij kontrolę różnorodnych pancerników, od zwinnych statków zwiadowczych do ciężkich karabinów obciążonych fregat i rakiet. W odpowiednim czasie, można dowodzić własną flotę.

Przeżycie w przestrzeni kosmicznej,
Możesz oddokuj od dworca kolejowego i podróżować po koloniach kosmicznych zaatakowanych przez starożytnej obcej rasy. Możesz wypełnić zadania, zbierać cenne przedmioty, moduły rzemiosła i statki, spotkać innych graczy do walki lub spotkałem się oprzeć piratów i zła cudzoziemców z przestrzeni kosmicznej.

Wybierz ścieżkę
Każdy statek może być wykorzystywany do misji strategicznych - zbadać teren, polowanie wrogów z ukrycia, lub uzyskać poparcie sojuszników. Pokaźny arsenał broni i gadżetów, a także okazja do jednostek rzeczy i statki pomoże Ci w tym.

Korporacje wojny
Tworzą sojusz z przyjaciółmi stworzyć zabójczy eskadrę elitarnych pilotów. Walcz z innymi graczami, wykonywać misje PvE. Tworzenie korporacji i wziąć udział w walkach o kontrolę nad terytorium. Wpisz swoje imię i nazwisko w annałach historii Wszechświata.

Zdobyć doświadczenie i umiejętności
Rozwijaj swoje umiejętności, nawiązać specjalistycznych umiejętności i doskonalić taktykę. Można spieszyć do walki full-życie, pracować ukradkiem z daleka, albo zakradać wrogów i strajku miażdżący cios od tyłu - Strategia jest do Ciebie!

Graj teraz w Star Conflict za DARMO

Witaj na Topliście gier online MMO!

Jest to Toplista gier online gdzie znajduje się najlepszy ranking gier przeglądarkowych, strategicznych, fantasy, strzelanek fps, mmorpg, farmy online, i innych.

Osób Online: 1 Dzisiaj było: 46 Wczoraj było: 396 Wszystkich razem było: 616020