• cs pobierz
 • Niesamowita gra akcji, sam wybierasz drużynę z którą walczysz zupełnie za darmo najlepsza strzelanka znana na całym świecie CS 1.6

  counterstrikesteam.pl
 • gry gietea
 • Gangsterskie Życie 2 Bad Boys 2. Akcja, rozboje, szybka jazda po mieście.

  downloaduj.pl
 • gta 5 do pobrania
 • Pobierz najnowszą część świetnej już kultowej serii jaką jest GTA 5 na twój komputer PC. Sprawdź i graj za darmo.

  pl.gta-5-pc.com
Crossout
Opis gry :
Katgoria gry : Gry do pobraniaTagi : Crossout strzelanka strzelanka mmo


Crossout to post-apokaliptyczna gra MMO - action dla komputerów PC i konsoli. Opisywany jako crafting i walka MMO, gra pozwala graczom zbudować własne postapokaliptyczne pojazdy do wykorzystania w PvP spotkań z prawdziwymi graczami i misje PvE z udziałem AI-uczestników. Gra jest opracowana przez firmę Targem Games i jest wydawana przez Gaijin Entertainment .

Gra została ogłoszona poświęconym tworzeniu, a następnie uaktualnianiu pojazdu gracza poprzez walkę i handel, a także tworzenie nowych elementów. Obecnie gra opisuje postapokaliptyczną postawę po "Wojnie nuklearnej" i "ludzkich testach genetycznych poszło nie tak", , wykazujące podobieństwo do wszechświata Mad Max

Bitwy
Bitwy te są w czasie rzeczywistym i obejmują dwa zespoły graczy i uczestników AI. Aby wygrać, zespół musi wyeliminować zespół wroga, przechwytywać bazę lub wykonywać inne zadania w zależności od trybu gry.

Model uszkodzenia :
Każdy pojazd jest "aktywny", dopóki kabina nie zostanie zniszczona, a następnie może utracić inne części, w tym zbroje, koła i uzbrojenie, skutecznie wytrącając lub neutralizując. Z tego powodu ważne jest, aby chronić ważne składniki na wagonie bitwy.

Poziomy pojazdów :
Matchmaking jest obecnie ograniczony tylko przez części używane do tworzenia pojazdów zawodników. Zbroja kosztuje niewiele punktów, podczas gdy pistolety i armaty kosztują znacznie więcej, co oznacza, że ​​gracze będą dopasowani do stosunkowo równych warstw. Z tego powodu punkty pojazdu mogą pochodzić głównie z użytej broni.

Graj teraz w Crossout za DARMO

Witaj na Topliście gier online MMO!

Jest to Toplista gier online gdzie znajduje się najlepszy ranking gier przeglądarkowych, strategicznych, fantasy, strzelanek fps, mmorpg, farmy online, i innych.

Osób Online: 1 Dzisiaj było: 46 Wczoraj było: 396 Wszystkich razem było: 616020