• czystek zioła
  • czystek hit dla zdrowia i urody właściwości działanie zastosowanie od jakiegoś czasu panuje prawdziwe szaleństwo związane z czystkiem zioła lecznicze

    czystekbio.pl
My Little Farmies
Opis gry :
Katgoria gry : Gry na przeglądarkeTagi : My Little Farmies gra farma gra wlasna farma farmy


My Little Farmies zapewnia doskonałą zabawę na farmie online w przeglądarce. Masz tutaj możliwość stworzenia idylli na swojej własnej farmie i ukształtowania jej wedle własnych wyobrażeń. Na wirtualnej farmie zajmujesz się na co dzień gospodarką rolną, siejesz zboże, sadzisz warzywa, zioła i kwiaty, budujesz pomieszczenia gospodarcze i budynki produkcyjne, począwszy od młyna, przez tartak, po zakład krawiecki, w których możesz przerabiać zebrane przez siebie naturalne produkty. Im szybciej rozwija się Twoja osada w symulacji farmy , tym więcej Farmies ubranych w średniowieczne szaty codzienne odwiedza Twoją farmę spacerując po zbudowanych przez Ciebie drogach. Umiejscowienie gry online My Little Farmies w średniowiecznym klimacie nadaje jej szczególnej atmosfery. Odkryj jedyny w swoim rodzaju świat gier farmerskich i graj za darmo już dziś!

Graj teraz w My Little Farmies za DARMO

Witaj na Topliście gier online MMO!

Jest to Toplista gier online gdzie znajduje się najlepszy ranking gier przeglądarkowych, strategicznych, fantasy, strzelanek fps, mmorpg, farmy online, i innych.

Osób Online: 2 Dzisiaj było: 366 Wczoraj było: 468 Wszystkich razem było: 561904