Pirate Storm
Opis gry :
Katgoria gry : Gry na przeglądarkeTagi : gra statki gra strategiczna PirateStorm gra Pirate Storm


Piracka gra Pirate Storm! To sprawa życia i śmierci: przeżyj piracką akcję, jakiej świat jeszcze nie widział

Całkowita nowość: piracka gra Pirate Storm! Wyrusz teraz w piracką łupieżczą podróż online! Przygotuj harpuny i przerób olbrzymie morskie potwory na rybne paluszki. Poślij swoich wrogów na dno morza i daj im posmakować siły ognia kul armatnich. Dręcz ich, dopóki nie zostaną z nich same drzazgi! W walce o sławę i złoto w pirackiej grze Pirate Storm każdy środek jest dla Ciebie dobry dla osiągnięcia celu.
Nieważne, czy masz za przeciwnika komputer czy też realnych współgraczy: piracka gra Pirate Storm rzuci Cię w wir akcji do tego stopnia, że aż Ci klapka z oka zleci! Piracka gra Pirate Storm: wyrusz w morską podróż jako zwykły szczur lądowy i zdobądź sławę na morzach i oceanach świata. Z każdą kolejną walką poprawiasz swój ranking, aby w końcu jako groźny pirat stać się prawdziwym postrachem słonych wód. Doładuj okrętowe działa: Pirate Storm to szalona piracka gra online, w której cały czas coś się dzieje! Zagraj w nią teraz - oczywiście za darmo!

Graj teraz w Pirate Storm za DARMO

Witaj na Topliście gier online MMO!

Jest to Toplista gier online gdzie znajduje się najlepszy ranking gier przeglądarkowych, strategicznych, fantasy, strzelanek fps, mmorpg, farmy online, i innych.

Osób Online: 1 Dzisiaj było: 46 Wczoraj było: 396 Wszystkich razem było: 616020